Noworodek - pierwsze miesiące życia

Witamy w świecie! Wszyscy byli pragnienie na oczy pięknej pociechę byłeś wychowania przez dziewięć miesięcy. I tutaj jest ona w końcu. Jest tak piękny cię poznać, dziecko ...
Co się dzieje z dzieckiem?

Wszystkie zwinięty: Nogi nadal będzie sporządzony i jej malutkie zaciśniętymi pięściami, ale ona zacznie wyciągając stawów w ciągu kilku tygodni.

Moja mama! Uwielbia swoją firmę i rozpoznaje głos i zapach, więc trzymając się jej trzyma jej spokój.

Odruchów: Twoje dziecko urodzi się z niesamowite refleksy. Jej "uchwycić reflex 'oznacza, że ​​jeśli się coś w jej palce, będzie ona trzymać na nim mocno. Więc skorzystać z pierwsza okazja, aby trzymać się za ręce z Twojego malucha! I jej "nagły odruch" oznacza ona wyrzuca nogi, ramiona i palce, jakby próbuje znaleźć coś się trzymać, jeśli słyszy hałas jak drzwi trzaskając. Nie martw się o zbyt dużo hałasu chociaż. Ona szybko przyzwyczaić się do nowych dźwięków wokół niej - i nauczyć się spać przez nich.
Jak można pomóc dziecku w tym tygodniu

Jestem tu, kochanie: Ona jest po prostu wyjść z ciepłem i bezpieczeństwem Twojego łona w dziwne nowego otoczenia, więc jej pomóc dostosować mówiąc delikatnie i łagodnie do niej tyle, ile możesz. Ona już wie, głos z jej pobytu w łonie matki i czuje, pociesza go. Uważaj na nią i wycisza się zatrzymać i słuchać stonowanej kolorystyce - ale może jej się zmartwiony jeśli głośno.
Zdrowia dziecka

Trzymaj się blisko: Dużo skóry do skóry, gdy karmisz dziecko będzie zachować jej treści. Badania wskazują, że dzieci, które otrzymują skóry do skóry zaraz po urodzeniu są bardziej narażone na zatrzask oraz na piersi.

Nakarm mnie: Ona będzie drzemki około 90% czasu, budząc się tylko na kanały co kilka godzin.

Nappy zmiany: Jej pierwsze kilka pieluch będzie wypełniona ciemnozielone, prawie czarne substancji lepkich nazwie smółki, która jest w jej wnętrzu w chwili urodzenia. Stopniowo poo zmieni się na żółtawy kolor.
Zagraj pomysły dla Twojego dziecka

Mów do mnie: Twoje dziecko rodzi się z tęsknoty do komunikowania się - tak mówić, śpiewać piosenki i rymowanki do niej od momentu jej narodzin. Ona po prostu kocha uwagi i brzmienia głosu wyjątkowy.
Share this article :
 
Support : Xas | J | R
Copyright © 2011. Coloring Pages | Wallpapers | Photos HQ | For Kids - All Rights Reserved